Patronlar Dünyası
Geri

Borusan’dan "Çarpan Etkisi" podcast serisi

Borusan Grubu, değerlerini ve prensiplerini geleceğe uyumlamak amacıyla hayata geçirdiği BorusanX kültür dönüşümü projesinin bir parçası olan podcast serisini hayata geçirdi.
ABONE OL
Abone Ol
Borusan’dan
Haberler / Patronlar
12 Şubat 2024 Pazartesi 13:42
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'tan gönder
Whatsapp

Holdingden yapılan açıklamaya göre, Borusan için kurum kültürünün tanımı olan BorusanX ile Grup, cesaretle harekete geçirmeyle birlikte verimliliği, başarıları ve mutluluğu çarpan etkisiyle artırmayı hedefliyor.

BorusanX aynı zamanda açık iletişimi, ortak aklı ve iş birliğini çoğaltan, artıran bir çalışan deneyimi yaratıyor. Bu nedenle BorusanX’i merkezine alan yeni podcast serisine Çarpan Etkisi ismi verildi.

Çarpan Etkisi’nde Borusan Grubu’nun ideal kültür ve değerlerini yaşatmak, holding dışında da etki alanlarını genişletmek ve şirket kültürünün yayılımını artırmak amacıyla yayına alınan podcast serisi konu başlıkları ve konukları dikkati çekti.

Podcast serisinin moderatörlüğünü gazeteci ve yazar Nilay Örnek yaparken, serinin ilk konuğu klinik Psikolog Beyhan Budak oldu. Sohbette açık sözlülük, diyalog ve yapıcı çatışma konularına değinildi.

Serinin ikinci konuğu Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü'yle de kapsayıcılık, fırsat eşitliği, adalet konuları ele alındı.

İlerleyen günlerde Mert Fırat, İzel Levi Coşkun, Gürer Aykal ve Şahika Ercümen, Çarpan Etkisi’nin konuğu olurken sürdürülebilirlik, ortak akıl, güçlendiren liderlik ve cesaretle harekete geçme başlıklarına değinilecek.

Yayınlar, Holding'in Spotify hesabından Çarpan Etkisi çalma listesinden dinlenebiliyor.

patronlardunyasi.com

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
PATRONLAR EKONOMİ FİNANS GÜNDEM BORSA DÜNYA FOTO GALERİ VİDEO GALERİ SPOR AKTÜEL OTOMOBİL EMLAK ÇEVRE SAĞLIK TEKNOLOJİ KÜLTÜR-SANAT
Patronlar Dünyası uygulamasını indirin, günün gelişmeleri cebinize gelsin.
Google Play
App Store
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
KVKK Metni
Çerez Politikası
Copyright © 2024 Patronlar Dünyası