Patronlar Dünyası
Geri

TÜSİAD'dan İstanbul Sözleşmesi çıkışı

TÜSİAD'dan yapılan İstanbul Sözleşmesi açıklamasında "İstanbul Sözleşmesi, Türkiye ve dünya kadınlarına verilmiş bir söz, güçlü bir taahhüttür. İstanbul Sözleşmesi Yaşatır" denildi.
TÜSİAD'dan İstanbul Sözleşmesi çıkışı
Haberler / Patronlar
18 Temmuz 2020 Cumartesi 08:40
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'tan gönder
Whatsapp

Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD), İstanbul Sözleşmesi tartışmalarıyla ilgili, "İstanbul Sözleşmesi, Türkiye ve dünya kadınlarına verilmiş bir söz, güçlü bir taahhüttür. İstanbul Sözleşmesi Yaşatır" dedi.

TÜSİAD'ın resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, İstanbul Sözleşmesi, Türkiye ve dünya kadınlarına verilmiş bir söz, güçlü bir taahhüttür.

Bu sözden caymayalım. Şiddet uygulayanları cesaretlendirmeyelim. İstanbul Sözleşmesi yaşatır" denildi. 

NE OLMUŞTU? 

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, İstanbul Sözleşmesi’ni hedef alarak “Nasıl usulünü yerine getirerek imzalanmışsa, usulünü yerine getirerek sözleşmeden çıkılır” demiş ve ardından sözleşme, AKP MKYK ile Cumhurbaşkanlığı kabine toplantısında da gündeme gelmişti.   Patronlar Kulübü TÜSİAD uyardı: İflaslar artacak

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR

 Paşabey
 19 Temmuz 2020 Pazar 12:08
Kulaktan dolma bilgi ile değil gerçek kaynağından öğrenip uygulamaya da bağlı kaldığınız sürece kadını İslamdan daha fazla koruyan bir kanun yoktur. TÜSİAD mahreci belli bir kuruluş, milli ve dini meselelerden uzak duran,, köküne yabancı bir kuruluş. Başkanının bu demecei vermesi gayet makul, müslüman değil. TÜSİAD ış güçlerin içgücü vesselam.

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
PATRONLAR EKONOMİ FİNANS GÜNDEM DÜNYA SPOR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ MEDYA TEKSTİL İŞTE BAŞARANLAR AKTÜEL OTOMOBİL YAŞAM
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2021 Patronlar Dünyası