Patronlar Dünyası
Geri

Sosyetenin ünlü çifti 8 yıl sonra boşandı! Kemal Gülman'a tazminat şoku

Feryal Gülman 27 yıllık eşi Kemal Gülman'a 2013'te zina nedeniyle boşanma davası açmış, 200 milyon TL tazminat istemişti.
ABONE OL
Abone Ol
Sosyetenin ünlü çifti 8 yıl sonra boşandı! Kemal Gülman'a tazminat şoku
Haberler / Aktüel
19 Kasım 2021 Cuma 07:46
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'tan gönder
Whatsapp

 Mahkeme 2 yıl sonra verdiği kararda tarafları karşılıklı kusurlu bularak boşamıştı. "Eşim beni aldatıyor" diyerek Kemal Gülman'dan 200 milyon TL tazminat, aylık 225 bin TL de nafaka talebi reddedilen Feryal Gülman, kararı Yargıtay'a taşımıştı.

Sabah'tan Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre çiftin boşanma davasının Yargıtay'daki incelemesi devam ederken Kemal Gülman, Feryal Gülman'ın bu süreçten sonra basına yaptığı konuşmalar nedeniyle 'ağır kusurlu' sayılmasını isteyerek 500 bin TL tazminat isteyerek karşı boşanma davası açmıştı.

YARGITAY'DAN DÖNDÜ

Yargıtay, tazminat almadan boşanan Feryal Gülman'ın itirazını haklı bulmuş ve dava yeniden görülmüştü. Görülen davada bu kez de mahkeme çifti boşamamış, Feryal Gülman da kararı ikinci kez Yargıtay'a taşımıştı.

DAVA SONUÇLANDI

Yargıtay, Feryal Gülman'ın itirazını haklı bularak, boşanma davasının zina ve onur kırıcı talepli olarak yeniden görülmesine karar vermişti. İstanbul Aile Mahkemesi'nde görülen boşanma davası sonuçlandı.

Gizli görülen duruşmada tarafları avukatları temsil etti. Mahkeme 8 yıldır süren, iki kez Yargıtay'dan dönen davada tarafların boşanmasına karar verdi.

TAZMİNAT ÖDEYECEK

Kemal Gülman'ın tazminat ödemesine hükmetti. Taraf avukatları, davadaki gizlilik nedeniyle tazminat hakkında açıklamada bulunmadı. Tazminat ödemesine karar verilen Kemal Gülman'ın Yargıtay'a başvuracağı öğrenildi.

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
PATRONLAR EKONOMİ FİNANS GÜNDEM DÜNYA SPOR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ MEDYA TEKSTİL İŞTE BAŞARANLAR AKTÜEL OTOMOBİL LUX
Patronlar Dünyası uygulamasını indirin, günün gelişmeleri cebinize gelsin.
Google Play
App Store
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2022 Patronlar Dünyası