Patronlar Dünyası
Geri

Son TikTokçu! Mustafa Sarıgül'ün kadınlarla yürüdüğü video olay oldu

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Tiktok'ta kadınlarla birlikte yürüdüğü ve "Güçlü kadınlar, güçlü Türkiye" mesajı verdiği videonun kamera arkası sosyal medyada olay oldu. Sarıgül'ün çekim öncesinde kadınlara yaptığı "Yavaşça yürüyoruz" uyarısı dikkat çekti.
Son TikTokçu! Mustafa Sarıgül'ün kadınlarla yürüdüğü video olay oldu
Haberler / Gündem
7 Nisan 2021 Çarşamba 13:29
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'tan gönder
Whatsapp

 Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün bu kez de kadınlara destek için çektiği video sosyal medyada gündem oldu.

"Güçlü kadınlar güçlü Türkiye için yürüyoruz" diyen Sarıgül'ün çekim öncesinde kadınlara yaptığı "Yavaşça yürüyoruz" uyarısı dikkat çekti.

Videoda Sarıgül, kadınları yavaş yürümeleri konusunda uyardıktan sonra, “Güçlü kadınlar güçlü Türkiye için yürüyoruz. Türkiye’nin kurtuluşu cesaretli ve güçlü kadınların emin adımlarıyla olacak” ifadelerine yer verdi.

‘Niye gece yarısı?'

Öte yandan sivil toplum kuruluşları ve esnaf ziyaretinde bulunmak üzere Edirne'ye gelen Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partililerle Selimiye Camisi'ni gezdi. Sarıgül, basın mensuplarının ‘emekli amiraller bildirisi'ne ilişkin sorusuna şu cevabı verdi:

"Herkes, görüş ve düşüncelerini söylemekte serbesttir. Ancak askerlerimiz, sadece bayrağımız ve toprağımızı, hudutlarımızı korumakla görevlidir. Siyasal gelişmeler mutlaka ülkedeki siyasi partilere bırakılmalıdır. Kışlaya siyaset girmemelidir. Kışla da siyasete karışmamalıdır. Niye gece yarısı? Niye generaller? Kabul edilebilir bir olay asla değildir." dedi.

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
PATRONLAR EKONOMİ FİNANS GÜNDEM DÜNYA SPOR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ MEDYA TEKSTİL İŞTE BAŞARANLAR AKTÜEL OTOMOBİL YAŞAM
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2021 Patronlar Dünyası