Patronlar Dünyası
Geri

Size kar sağlayabilecek 3 Coin: Logarithmic Finance, Cardano ve Avalanche

Kripto paralar yüksek fiyat değişkenlikleriyle bilinirler. Ama bunlardan bazıları kendilerini güvenilebilir ve kar kazandırabilecek paralar olarak kanıtlamış durumda.
ABONE OL
Abone Ol
Size kar sağlayabilecek 3 Coin: Logarithmic Finance, Cardano ve Avalanche
Haberler / Finans
13 Mayıs 2022 Cuma 09:23
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'tan gönder
Whatsapp

Kripto paralar yüksek fiyat değişkenlikleriyle bilinirler. Ama bunlardan bazıları kendilerini güvenilebilir ve kar kazandırabilecek paralar olarak kanıtlamış durumda.

Bu makalede, 2022’nin ikinci yarısında size kar sağlayabilecek 3 coinden bahsedeceğiz. Bu coinler Cardano (ADA), Logarithmic Finance (LOG), ve Avalanche (AVAX).

Logarithmic Finance (LOG):

Logarithmic Finance’in (LOG) temel misyonu, merkezi olmayan finansın (DeFi) gerçek potansiyelini ortaya çıkarmaktır. Birincil amaçları blockchain girişimlerine ev sahipliği yapan öncü bir platform olmaktır. Hali hazırda zaten on binlerce token projesi var. Bu projeler, özellikle NFT ve metaverse endüstrisi üzerinde yoğunlaşmış olanlar, daha en başlarda yetersiz altyapı, personel, reklam ve finansman gibi eksikliklerle karşı karşıya kalıyorlar.

Hal böyle olunca bu projelerin ciddi bir kısmı kesintiye uğramakta veya sonlanmaktadır. İşte Logarithmic Finance (LOG) bu noktada devreye giriyor. Platform, son derece gelişmiş altyapısıyla yeni ve umut veren projelere başlamak için bir imkan sağlıyor.

Bunun en iyi yanı ise sadece girişimcilerin değil aynı zamanda yatırımcıların da ilgisini çekiyor olması. Bireysel ve kurumsal yatırımcılar yatırım yapacakları projeyi seçmek için bu platformu kullanabilirler.

Logarithmic Finance projesinin simgesi LOG’dur. LOG token sahipleri, kripto para ekosistemindeki işlemlerinde indirim ve promosyonlar gibi avantajları yakalama fırsatına sahip oluyorlar. Diğer birçok kripto para projesi gibi Logarithmic Finance (LOG) de Ethereum (ETH) üzerine kurulmuştur. LOG token ERC-20 tabanlı bir kripto paradır.

Geliştirici ekip, bu platformun gelecekte 5’den fazla blockchain ağına dahil olacağını söylüyor. Polygon, Avalanche, Tezos, ve Solana gibi birçok blockchain ağından bahsedilmektedir. Bu eşsiz DeFi platformu sayesinde hak ettikleri desteği bulamayan ve yüksek potansiyele sahip girişimler de finansman elde edebilecek.

Ek olarak, Logarithmic Finance (LOG) son derece güvenlikli bir altyapıya sahiptir. Homografik adı verilen özel bir şifreleme sistemi kullanılmaktadır. Ayrıca platformun kendi NFT pazarına sahip olduğunu da belirtmeden geçmemek gerekir.

Özellikle son bir yıl içinde NFT’ler oldukça geniş bir işlem hacmine ulaştılar. Yüzlerce koleksiyon ve binlerce alım satım yapıldı. Sanattan spora, eğitimden ticarete birçok alanda hayatımıza girmeye başladı. Logarithmic Finance (LOG) oldukça gelişmiş bir NFT açık artırma sistemine sahip ve buradaki işlemler minimum işlem ücreti (gas fee) ile LOG tokeni kullanılarak gerçekleştirilir. Proje ekibi, gelecekte stablecoin'lerin de kullanılabileceğini belirtiyor.

Cardano (ADA):

Cardano (ADA), temelleri 2015’de atılmış popüler bir kripto para birimidir. Sahip olduğu güçlü ve güvenli blockchain teknolojisi sayesinde Cardano kısa bir süre içerisinde uzmanlar ve yatırımcılar tarafından güvenilir bir yatırım imkanı olarak görülmeye başlanmıştır. Yıllar içinde istikrarlı bir şekilde değer kazanmış ve günümüzde piyasadaki en iyi kripto para birimlerinden biri haline gelmiştir. Günümüzde 0.83$’dan işlem gören Cordano (ADA), yatırımcılarına yüksek kar imkanı sunuyor. 30 milyar dolardan fazla pazar hacmine sahip olduğunu da belirtmekte fayda var.

Cardano’yu (ADA) diğer dijital para birimlerinden ayıran başka bir özellik de açık kaynak işbirliğine ve durmaksızın yapılan araştırmaya olan bağlılıklarıdır. Cardano'nun yaratıcıları  bilimsel yöntemi geliştirme süreçlerine dahil ederek, sürekli olarak platformlarını geliştirmek ve kendilerini hızla gelişen kripto para alanında ön saflarda konumlandırmak için çalışıyorlar. Eğer gerçek potansiyele sahip yeni bir yatırım imkanı arıyorsanız Cardano tam size göre!

Avalanche (AVAX):

Avalanche (AVAX), 17 milyar dolardan fazla piyasa değerine sahip olan bir kripto para birimidir. Kripto para biri alnındaki en popüler yatırımlardan biridir. Avalanche; hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir olacak şekilde tasarlanmış bir protokol olan Avalanche protokolü üzerine kurulmuştur.

Protocol, kişiler ve kuruluşlar tarafından işletilen bir devre ağı aracılığıyla yürütülmektedir. Bu devreler işlemleri doğrulamak ve onaylamak amacıyla beraber çalışırlar. Avalanche’in (AVAX) önemli özelliklerinden biri de yüksek işlem hacmine imkan sağlayabiliyor olmasıdır. Bu durum, kripto para alanına girmek isteyenler için AVAX’ı ilgi çekici bir yatırım imkanı yapıyor.

Logarithmic Finance (LOG), Cardano (ADA), ve Avalanche (AVAX), önümüzdeki aylarda veya yıllarda başarılı olmalarını sağlayacak benzersiz özelliklere sahipler. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız fakat biz, LOG’un büyümek için yüksek bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyoruz.

Logarithmic Finance hakkında daha fazla bilgi için:

https://presale.logarithmic.finance/register

https://logarithmic.finance/

https://t.me/LOGARITHMIC_FINANCE_OFFICIAL

https://twitter.com/LOGARITHMIC_FI

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
PATRONLAR EKONOMİ FİNANS GÜNDEM DÜNYA SPOR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ MEDYA TEKSTİL İŞTE BAŞARANLAR AKTÜEL OTOMOBİL LUX
Patronlar Dünyası uygulamasını indirin, günün gelişmeleri cebinize gelsin.
Google Play
App Store
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2022 Patronlar Dünyası