Patronlar Dünyası
Geri

Selülit tedavisi ile kötü görüntüden kurtulun

Günümüzde vücudumuzda oluşan istenmeyen kötü görünümlerden kurtulmanın en konforlu ve acısız yolu medikal cihazlar ile tedavi olmaktır.
ABONE OL
Abone Ol
Selülit tedavisi ile kötü görüntüden kurtulun
Haberler / LUX
8 Nisan 2021 Perşembe 14:57
Advertisement
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'tan gönder
Whatsapp

Dünya genelinde yaygın olan AWT, Exilis Elite, Forma Plus, Body FX ve EMSlim cihazları sayesinde artık daha kolay bir şekilde selülitlerden kurtulabilirsiniz. Bu şirketler tarafından geliştirilen bu cihazlar bu isim ile anılıyor olsa da, her birinin farklı çözüm yöntemleri bulunuyor. Bu yöntemler sayesinde sorunsuz bir şekilde selülitlerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu cihazlar dünyanın çeşitli yerlerinde ki kurumlar tarafından onaylanmış olup, sağlığınıza da her hangi bir zarar vermemektedir.

Hızlı ve acısız ama titreşimleri hissedebileceğiniz şekilde artık yaptıracağınız bu işlem ile selülitlerden kurtulmanız mümkün olacaktır. Etki alanı bacak ve kalça bölgesi olan bu cihazlar sayesinde görüntü kirliliklerinden kurtulmuş olacak ve artık daha canlı ve pürüzsüz bir görünüme sahip olacaksınız. Bu cihazlar sayesinde geleneksel yöntemlerden kurulacak ve artık istediğiniz cilde sahip olacaksınız.

Selülit Tedavisi Yaptırmanın Sakıncası Var Mı?

Günümüze kadar bu tür cihazlar ile selülit tedavisi yaptıranlar arasında herhangi bir sağlık sorunu yaşayan bir kişi gözlemlenmemiştir. Uygulama sırasında deri altında ki yağlara radyofrekans yöntemi ile yollanan ses dalgaları, darbeler ile deri altındaki yağlar küçültülerek dağılması sağlanıyor ve bu sayede selülitten düzenli seans programları ile kurtulmuş oluyorsunuz. Diğer yöntemlere göre daha sorunsuz olan bu cihazlar ile yapılan işlemler kesin sonuç vermekte ve selülitlerden kurtulmanız sağlanmaktadır.

Selülit tedavisi farklı darbe ve titreşimler sayesinde kadınların istemediği kötü görüntülerden kurtulmaları sağlanmaktadır. Tedavi için belirlenen seans sayısı, kişinin kilosuna ve selülit derecesine göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak 6 seans ile istenen sonuçları elde etmek ve bozulmalardan kurtulmak mümkündür. Bireysel farklılıklara bağlı olarak seans sayısı değişim göstermektedir.

İstenmeyen bozulmalar kadınların başına ciddi derecede dert olduğu için, bu sorunların ortadan kaldırılması için uygun selülit tedavisi fiyatları ile tedavi yaptırabilirsiniz. Tedavi de dikkat edilmesi gereken ilk nokta selilütün kaçıncı derecede olduğudur. Selülit ile kalıcı çözüm sağlamasında en etkili unsur, patentli teknolojiye sahip cihazlarıdır. Yani etkisi kanıtlanmış orijinal cihazları doğru şekilde kullanan uzman kişilerle çalışmanız kalıcı etki sağlanması bakımından oldukça önemlidir. Bunun dışında selülit tedavisi sonrası ve seans aralarında uzman kişi tarafından yapılan uyarılara uymanız süreci olumlu yönden etkileyecektir.

Hangi cihaz ile tedavi olursanız olun, titreşimler ve darbeler sayesinde deri altı yağlar parçalanarak, kolojen etkisi sayesinde daha basit bir şekilde selülitlerden kurtulmaya başlayacaksınız. Kadınlar için artık çeşitli yöntemler ile selülit oluşumunu engellemek ya da oluşanları gidermek oldukça zor olmasından dolayı, bu cihazlar ile tüm bu etkilerden kurtulmanız mümkün olacaktır.

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Selülitlerden Kurtulun

Türkiye'de artık birçok güzellik merkezinde, uzmanlar tarafından çeşitli seanslar ile selülit tedavisi uygulanmaktadır. Kalça ve bacak bölgelerindeki oluşan portakal kabuğu görünümünden böylelikle kurtularak, pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız. Ayrıca bu işlemler sonrasında biçimli ve kalkık kalçalara da sahip olmanız kaçınılmaz olacaktır. Genelde üst bacak ve kalçada oluşan selülitler için en iyi tedavi olarak bu cihazlar dünya genelinde kendini kanıtlamış durumdalar.

Özellikle selülit tedavisi fiyatları ve tabii ki profesyonelliğin bu süreçte oldukça önemli olmasından dolayı, tercih yani kriterlerimiz arasında yer almaktadır. Radyofrekans ve ses dalgaları yardımı ile yağların parçalanması sonucu istenmeyen çukurlardan ve kırışıklıklardan kurtulmuş olacaksınız. Uygulamanın herhangi bir yan etkisi ya da sakıncası olmadığı gibi selülit cihazları sayesinde geleneksel yöntemlerden kurtulacak ve kalçalarınızın da daha biçimli bir hale gelmesini de sağlamış olacaksınız.

Elbette diğer geleneksel yöntemlerinde tedavi sonrasında uygulanması yeni selülit oluşmasını engelleyecektir. Ya da engellemenin yanında ayrıca oluşmasını da geciktirecektir. Çünkü kadınlar için bu sorun her zaman var ve var olmaya da devam edecek. Her ne kadar erkeklerde olsa da, erkeklerde olma oranı çok daha düşük. Çünkü erkeklerin bedeni selülit oluşumunu geciktiriyor ve yaşları daha ileri olanlarda bu sorunlar oluyor. Ancak kadınlarda 25 yaş üstünde kaçınılmaz bir şekilde oluşmaya başlıyor. Özellikle kilolu olanlar, geniş kalçaya sahip olanlar, doğum yapanlar ya da fazla kilolarından kurtulanlarda sıklıkla bu sorun yani selülit oluşmaktadır.

Selülitler İle Doğru Savaşın

İlk olarak selülit tedavisi, alanında uzman kişiler tarafından yapılıyor olması gerekir. Seans aralarında doğru zamanlama yapılması ve buna göre selülitlerin gözlemlenmesi gerekiyor. Cilt yani uygulamanın yapıldığı kalça bölgesi düzenli olarak takip edilir ve hatta uygulamalara göre uzmanın çeşitli önerisi ile nemlendirilerek jel uygulaması yapılır. Kış ya da yaz mevsimi fark etmeksizin yapılıyor olsa da, yaz aylarında keyifli bir tatil yapmak istiyorsanız, doğru zamanı seçmelisiniz. Son olarak uzman talimatlarına göre düzenli şekilde seanslara gelmek selülitin bitmesi için oldukça önemlidir.

Selülit tedavisi yöntemleri arasında gelişmiş teknolojisi sayesinde en acısız ve konforlu olan ve ayrıca kalçalarınızın biçimli olmasını sağlayan ise Emslim olarak karşımıza çıkıyor. Bu sayede kalça üzerinde yapılan işlem sayesinde yağlar parçalandığı gibi, kalça üzerine etkisi sayesinde seanslar boyunca biçim almasını ve dikleşmesini de sağlayacaktır. Günümüzde selülitlerden kurtulmanın en iyi yolu gelişmiş teknolojisi ile bu cihazların yardımını almak olacaktır.

Son teknoloji selülit cihazları ile yağlar deri altında parçalandığı için, yağların bütünü hedef alınarak, istenmeyen selülitler giderilmektedir. Günümüzdeki en konforlu ve iş bitirici yöntemler arasında olan bu cihazlar ile aslında masaj keyfinde tedavi oluyorsunuz ve bu da kendinize gelmenizi sağlıyor. Cihazlar arasında türlerine göre farklılıklar bulunmaktadır. Sizin selülit türüne göre ve ayrıca beden yapınıza göre cihaz seçimi yapılması gerekiyor. Çünkü her cihazın farklı işlemleri bulunuyor ve bunları kendinize göre doğru seçmeniz gerekiyor. İşte bu nedenle selülit ile savaşınızda mutlaka uzmanlar ile yola çıkmalısınız.

Kullanılan yenilikçi teknoloji sayesinde selülit sonrası ağrılarına son vererek, seans sürelerini neredeyse yarıya indiren ve kalçalarınız ile bacaklarınızın çok daha iyi görünmesini sağlayan bu yöntemleri tercih etmelisiniz.

Selülit İçin En İyi Tedavi Yöntemleri

Bu cihazlar Türkiye'nin en iyi selülit tedavisi merkezleri bünyesinde, uzman kişiler tarafından kullanılmaktadır. Etkili bir tedavi için kullanılan cihazların dünya genelinde kabul görmüş ve uluslar arası kurumlarca onaylı olmasından dolayı, rahatlıkla tedavinizi yaptırabilirsiniz. Radyoferanskı dalgaları metodu sayesinde deri altına etki eden titreşim ve akustik ses dalgaları sayesinde, cilt üzerinde her hangi bir sıkıntı olmadan yağlar kırılıyor ve böylelikle harika bir görünüme sahip oluyorsunuz. Bu duruma hiç şaşırmayacak ve harika bir görünümü seanslar sonrasında görmüş olacaksınız. Tabii ki selülit tedavisi fiyatları ise seans sayısına bağlı olduğu gibi, uygulanan yönteme de bağlıdır. Şunu da belirtelim ki, uygulanan yöntemler yani kullanılan cihazlar arasında fiyat farklılıkları çok fazla değildir.

Selülit tedavisi fiyatları çeşitli faktörler göz önünde tutularak belirlenir. Fiyatlandırma kişinin kilo ve selülit yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca tedavi merkezleri ve kliniklerine göre de fiyatlar değişebilir. Selülit tedavisi merkezleri tarafından ortalama bir fiyat aralığı belirtilmiş olsa da daha net bir bilgi edinmek için muayene olmak gerekir.

Kalçada ki selülitlerin oranına göre seanslar belirlenmekte ve bu seanslar ise kullanılan yönteme göre 20 ile 40 dakika arasında sürmektedir. Etkili bir tedavi sağlanması bakımından uygulanacak olan seans sayısı ise kişinin kilo durumuna ve selülit oranına göre değişkenlik göstermektedir.

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
PATRONLAR EKONOMİ FİNANS GÜNDEM DÜNYA SPOR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ MEDYA TEKSTİL İŞTE BAŞARANLAR AKTÜEL OTOMOBİL LUX
Patronlar Dünyası uygulamasını indirin, günün gelişmeleri cebinize gelsin.
Google Play
App Store
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2023 Patronlar Dünyası