Patronlar Dünyası
Geri

Reuters'ın internet sitesi abonelik sistemine geçiyor

Dünyanın en büyük medya kuruluşlarından biri olan Reuters, internet sitesini ücretli yapmaya hazırlanıyor. Site tasarımı yenilendikten sonra aylık 34.99 dolarlık bir abonelik ücreti olması bekleniyor.
Reuters'ın internet sitesi abonelik sistemine geçiyor
Haberler / Medya
16 Nisan 2021 Cuma 15:53
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'tan gönder
Whatsapp

The New York Times'ta yer alan habere göre, Reuters da internet sitesini pek çok medya kuruluşu gibi dijital abonelik sistemine geçiriyor. Reuters, sitenin tasarımının yenileneceği ve daha 'profesyonel' okura hitap etmesi hedeflendiğini duyurdu. 

Yeni tasarımla birlikte Reuters, siteye kaydolup ücretsiz deneme süresini geçirdikten sonra aylık erişim için 34.99 dolar talep edecek. 

Reuters pazarlama yetkilisi Josh London, Reuters.com'un her ay 41 milyon ziyaretçisi olduğunu söyledi. London, yapılan analizler sonucu ziyaretçilerin "son dakika haberleri isteyenler" ve "gelişmelerin endüstrilerini nasıl etkilediğini anlamak için içerik ve analiz bekleyen profesyonellerden" oluştuğunu tespit ettiklerini belirtti.

Yeni tasarımla birlikte Reuters'ın okurlarına hukuk haberleri, sürdürülebilir işletme, enerji, sağlık, otomobil endüstrisi gibi alanlar da sunması bekleniyor.

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
PATRONLAR EKONOMİ FİNANS GÜNDEM DÜNYA SPOR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ MEDYA TEKSTİL İŞTE BAŞARANLAR AKTÜEL OTOMOBİL YAŞAM
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2021 Patronlar Dünyası