Patronlar Dünyası
Geri

Belediye binasında gazeteci döven Kadir Sezgin, yanında etek getirmiş

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde yapılan devlet hastanesinin eksikliklerini haber yaptığı iddiasıyla belediye binasında doğal gaz borusuyla dövülen gazeteci İbrahim Akkuş'a, yapılan saldırının ait kamera görüntüleri ortaya çıktı. Saldırganın, belediyeye elinde doğal gaz borusu ve bir etekle girdiği görü
Belediye binasında gazeteci döven Kadir Sezgin, yanında etek getirmiş
Haberler / Medya
9 Temmuz 2021 Cuma 09:28
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'tan gönder
Whatsapp

Samsun'da inşa edilen 19 Mayıs Devlet Hastanesi’nin eksikliklerini haber yaptığı için müteahhit firmanın çalışanları tarafından belediye binasında doğalgaz borusuyla darp edilen gazeteci İbrahim Akkuş’a yapılan saldırının görüntüleri ortaya çıktı.

Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde yapılan ve yaklaşık 15 milyon liraya mal olan 40 yataklı devlet hastanesinin eksikliklerini ve müteahhit hatalarını haber yapan Yeniçağ Gazetesi muhabiri İbrahim Akkuş, 21 Haziran’da belediye binasında firma çalışanlarının saldırısına uğramış ve doğalgaz borusuyla darp edilmişti.

BORUYU ETEĞE SARIP GETİRMİŞ 

Saldırganlardan şikayetçi olan gazeteci İbrahim Akkuş’a yapılan saldırının görüntüleri savcılık tarafından incelemeye alındı.

Kamera kayıtlarında; Akkuş’un hastaneyle ilgili teknik bilgiler almak için gittiği 19 Mayıs Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne üç saldırganın aynı araçla geldikleri; birbirlerinden habersizmiş gibi belediye binasına ayrı ayrı girdikleri ve saldırganlardan birinin elinde de eteğe sarılı halde yaklaşık yarım metre uzunluğunda bir plastik boru olduğu görülüyor.

ETEK DE DELİL SAYILDI

İbrahim Akkuş’un ardından Fen İşlerine giren ve saldırıyı gerçekleştiren saldırgan Kadir S’in, yanında getirdiği eteği Akkuş’a giydirmek istediği öğrenildi. Ancak Akkuş’un biber gazıyla kendini korumaya çalışması üzerine saldırgan S.’in amacını gerçekleştiremediği bildirildi. Saldırgan Kadir S.’in Akkuş’u darp ederken kullandığı boruyla birlikte elindeki eteğin delil olarak alındığı kaydedildi.

BİBER GAZI ETKİLİ OLDU

Kamera kayıtlarında, saldırıya uğrayan Akkuş’un yanındaki biber gazını sıkarak kendisini korumaya çalıştığı; odada bulunan diğer şahıslarla birlikte gazdan etkilenen saldırganın ambulansla hastaneye kaldırıldığı da görülüyor

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
PATRONLAR EKONOMİ FİNANS GÜNDEM DÜNYA SPOR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ MEDYA TEKSTİL İŞTE BAŞARANLAR AKTÜEL OTOMOBİL LUX
Patronlar Dünyası uygulamasını indirin, günün gelişmeleri cebinize gelsin.
Google Play
App Store
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2021 Patronlar Dünyası