MENÜ
İstanbul
Patronlar Dünyası
Önceki Sayfa
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Trump'ı Air Force One'da işletti
Dünya
1 Temmuz 2018 Pazar 09:03

Trump'ı Air Force One'da işletti

Komedyen John Melendez, kendisini Senatör Bob Menendez olarak tanıtarak ABD Başkanı Donald Trump'a ulaştı. Trump, senatör sandığı komedyene yargı atamaları hakkında bilgi verdi.

Performans adı Stuttering John (Kekeme John) olan komedyen John Melendez, Trump'a damadı Jared Kushner üzerinden ulaştı. Air Force One'de seyahat halinde olan Trump da bunun üzerine komedyeni uçaktan geri aradı.

Bu konuşmaları kaydedip yayımlayan Melendez, Twitter'dan Başkan'ı çok fena işlettiğini duyurdu.?

Trump'ın göçmen zulmüne ses kaydı darbesi: Sınırda ailelerinden koparılıp kamplara tıkılan çocuklar 'anne-baba' diye hıçkıra hıçkıra ağlıyor

BEYAZ SARAY: TRUMP'IN İLETİŞİM KANALLARI ÇOK AÇIK

Beyaz Saray olayı doğrulayarak ve "Bazen Başkan'ın iletişim kanalları çok açık olabiliyor ve bu tür hatalar meydana gelebiliyor" dedi.

GÖÇMEN ÇOCUKLARI AİLELERİNDEN KOPARMA KRİZİ

Demokrat Partili New Jersey senatörü Menendez, Trump'ın Meksika sınırından yasadışı giren göçmenlerin çocuklarını koparıp alma, aileler ile çocukları ayrı ayrı gözaltı merkezlerinde tutma, kısaca 'sıfır hoşgörü' politikalarının değiştirilmesini istiyor. Menendez, bir göz doktorundan hediye kabul ettiği için rüşvet alma soruşturmasından da geçirildi.

'BEN VE DEĞERLİ ARKADAŞIM TRUMP'

Komedyen Melendez, konuşmayı Twitter hesabı üzerinden, "Yayınlandı. 8'inci bölümde ben ve değerli arkadaşım Donald Trump" paylaşımıyla duyurdu.

ABD Başkanı ile komedyen arasında geçen konuşmanın bant kayıtlarına göre Trump, rüşvet soruşturmasından aklandığı için Menendez'i kutluyor.

EN YÜKSEK YARGIÇ ATAMASINA DAİR BİLGİ VERİYOR

Senatör Menendez sandığı kişiyle göçmen politikaları hakkında sohbet eden Trump, Federal Yüksek Mahkeme'de Anthony Kennedy'den boşalan üyeliğe yapılacak atama hakkında da konuşuyor, 10-14 güne kadar yeni bir yargıç atayacağını söylüyor.

'HİÇBİR KONTROL YOK'

Amerikan medyasına göre olay Beyaz Saray'ın Senatör Menendez'in ofisini görüşme ile ilgili aramasıyla ortaya çıktı.

Komedyen John Melendez, medyaya açıklamalarında, Başkan'a 2 saat içinde ulaştığını, kendisine hiçbir doğrulayıcı soru sorulmadığını söyledi.

PATRONLAR TV - Abdurrahman Yıldırım'dan 'kadın ticareti' gafı
Player yükleniyor...
Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Patronlar Dünyası