MENÜ
İstanbul 20°
Patronlar Dünyası
Önceki Sayfa
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Sen dünyayı tuzlarsın mahallen seni böyle çağırır...
Ekonomi
12 Haziran 2019 Çarşamba 11:23

Sen dünyayı tuzlarsın mahallen seni böyle çağırır... "Sosyete kasabı Kürt Nusret"

Barzani’ye yakınlığıyla bilinen Rudaw, Nusret Gökçe’nin sözlerini “Sosyete kasabı Kürt Nusret, şirketinin değerini açıkladı” başlığıyla haberleştirdi.

Birçok ünlü ismi ağırlayan ve dünyanın farklı ülkelerinde şube açarak, “Salt Bae” kimliğiyle şöhret olan Nusret Gökçe, şirketinin değerinin 1.5 milyar dolar kadar olduğunu açıkladı.

“SOSYETE KASABI KÜRT NUSRET”

Barzani’ye yakınlığıyla bilinen Rudaw ise, Nusret Gökçe’nin sözlerini “Sosyete kasabı Kürt Nusret, şirketinin değerini açıkladı” başlığıyla haberleştirdi.

“HAYATIMI KALEME ALACAK BİR YAZAR ARIYORUM”

Rudaw’ın haberinde şu ifadeler yer aldı:  Nusret Gökçe şirketinin marka değerini açıkladı: 1.5 milyar dolar

“Saltbae hareketiyle tüm dünyada fenomen haline gelen Nusret Gökçe, bugün itibariyle şisrketinin marka değerinin 1.5 milyar dolar kadar olduğunu söyledi. 

Restoran zincirlerinin Türkiye'den sonra Avrupa'da da genişletmeye devam eden Nusret Gökçe şirketinin değerini açıkladı.

Türkiye basınına konuşan Kürt işinsanı Gökçe, Las Vegas'a da restoran açacağını ve hedefinde Los Angeles olduğunu dile getirdi.

Gökçe şu ifadeleri dile getirdi: ‘10 yıl önce ayda 400 dolar maaşla çalışan bir insandım. Bugün şirketimin marka değeri 1.5 milyar dolar olarak hesaplanıyor. İnşallah 3 milyar doları geçeceğim’ dedi.

Gökçe, Amerika'da bir yayınevinin hayatını kitap yapmak istediğini de sözlerine ekledi. ‘Hayatımı kaleme alacak bir yazar arıyorum’ diyen Gökçe, bazı arkadaşlarının kendisine ‘Henüz 36 yaşındasın. Çok gençsin. Hiç olmazsa 40'lı yaşlarının ortalarına gel’ dediğini de ifade etti.”

PATRONLAR TV - İHKİB Başkanı Gültepe uyardı: Maske alırken CE belgesine bakın
Player yükleniyor...
Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Patronlar Dünyası