MENÜ
İstanbul 19°
Patronlar Dünyası
Önceki Sayfa
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Doğuş Holding’den iki önemli haber
Patronlar
4 Ekim 2019 Cuma 14:31

Doğuş Holding’den iki önemli haber

Doğuş Holding 2012’den bu yana yeme içme sektörüne yatırım yapıyor.

Doğuş Otomotiv, Türkiye’nin lider oto­motiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerinden biridir. 28 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor.

Binek araç, hafif ticari araç, ağır vasıta, endüstriyel ve deniz motorları, soğutma sistemleri alanlarında, her biri kendi sektörünün lideri konumundaki 12 uluslara­rası markanın temsilcisi olan firma, bireysel ve kurumsal müşterileri­ne Volkswagen binek ve ticari araç, Audi, Seat, Škoda, Bentley, Lamborghini, Bugatti, Porsche, Scania markalarının 80'in üzerinde modelinden oluşan geniş bir ürün portföyü sunuyor.

Volkswagen’in Türkiye’de fabrika kuracağına dönük haberler medyaya yansıdı. Volkswagen Grubu, geçen hafta yaptığı açıklamada da Türkiye’de yapılacak fabrika yatırımının 15 gün içinde detaylarının açıklanacağını duyurdu. Yatırımın 1 milyar euro seviyesinde olacağı öngörülüyor.

Geçtiğimiz haftalarda Volkswagen Grubu’nun Türkiye’ye kendi geleceğini Doğuş ile ilgili distribütörlük anlaşmasını da bitireceğini yazmıştık. Vokswagen’in bu kararlar doğrultusunda Türkiye’deki markalarına yatırıma hız vereceğini duyduk.    Volkswagen'in Türkiye'ye yatırım tutarı belli oldu

Türkiye’deki araç satışlarını artırmak için de Doğuş Otomotiv’e çok önemli sübvansiyonlar yapacakmış. Doğuş Otomotiv de özel indirimler yaparak pazar payını artıracakmış. Böylece Volkswagen fabrika yatırımı tamamlandığında pazar payını artırmayı hedefliyormuş. 

Gelelim ikinci kulisimize. Doğuş Holding 2012’den bu yana yeme içme sektörüne yatırım yapıyor. D-ream çatısı altında Gina, Parle, Nusr-Et gibi 40 önemli marka bulunuyor. Bu alanda yurtiçin ve yurtdışında büyümesini sürdürüyor.

D-ream’ın restoranları Amerikan Express ile anlaşmalıydı. Bu kart sahiplerine yüzde 20 indirim uygulanıyordu. 1 Ekim itibariyle bu anlaşma bitiyormuş.

D-ream 1 Ekim’den itibaren Yapı Kredi Bankası ile anlaşmaya varmış. Yapı Kredi Crystal Kart ve Premium Adios Premium kartlara yüzde 20 indirim uygulanacakmış. Yapı Kredi kartlarının indirim oranları ilerleyen dönemlerde artacakmış. Mekanların müdavimlerine duyurulur…

Para Dergisi

PATRONLAR TV - Suna Kıraç'ın cenaze töreninde neler oldu?
Player yükleniyor...
Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 İhsan
 5 Ekim 2019 Cumartesi 11:11
Ww çok iyi bir arabamı yoksa yine mi bizi yiyorlar. Selam olsun Almanya zihniyetine
 Aykut Akalin
 4 Ekim 2019 Cuma 20:29
Uc hiyim firmasi daha konkordato ilan ediyor.Goruyorsunuz ya ekonomimiz iyi yolda hukumet her iyi olayi aninda halka intikal ettiriyor.Bu resmen bu halkla alay etmektir.uyan ey Turk halkibuyan.
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Patronlar Dünyası