MENÜ
İstanbul
Patronlar Dünyası
Önceki Sayfa
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Böyle bir yandaşlık yok
Spor
30 Ocak 2018 Salı 08:39

Böyle bir yandaşlık yok

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili ve aynı zamanda Fenerbahçe'nin eski yönetim kurulu üyesi Nihat Özdemir, TRT Spor'da Basın Tribünü programında konuştu ve önemli açıklamalarda bulundu...

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili ve aynı zamanda Fenerbahçe'nin eski yönetim kurulu üyesi Nihat Özdemir, TRT Spor'da Basın Tribünü programında konuştu ve önemli açıklamalarda bulundu.

Özdemir, TFF Başkanı Yıldırım Demirören’e övgü dolu sözler söylemesi ise sosyal medyanın gündemine oturdu. Özdemir, “Yıldırım Demirören çok zor zamanda göreve geldi ve futbol içerisindeki kaosu çok güzel idare ederek, hepsini geride bıraktı. Türk futboluna huzur geldi” ifadelerini kullandı.

UEFA Başkanı ile ilişkilerinin çok iyi olduğunu dile getiren Nihat Özdemir, EURO 2024'ü almak için şanslarının çok yüksek olduğunu söyledi. 

TFF Başkanvekili Nihat Özdemir, Fenerbahçe'deki seçim yarışını da değerlendirdi. 

Divan Kurulu'ndaki tartışmayla ilgili konuşan Özdemir "Fenerbahçe Divan Kurulu'nda keşke Şekip Mosturoğlu o açıklamayı yapmasaydı, keşke Ali Koç da o cevabı vermeseydi. Fenerbahçe'ye yakışan bir kongre olsun istiyorum." ifadelerini kullandı. 

PATRONLAR TV - Abdurrahman Yıldırım'dan 'kadın ticareti' gafı
Player yükleniyor...
Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Patronlar Dünyası