MENÜ
İstanbul 16°
Patronlar Dünyası
Önceki Sayfa
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Bilal Erdoğan: Ülkemizin öyle bir lideri var ki Amerika'sı, Avrupa'sını dinlemiyor
Gündem
11 Haziran 2018 Pazartesi 18:14

Bilal Erdoğan: Ülkemizin öyle bir lideri var ki Amerika'sı, Avrupa'sını dinlemiyor

Bilal Erdoğan, "Öyle bir ülkemizin lideri var ki Amerika'sı, Avrupa'sını dinlemiyor. Ülkemizin güvenliğini sağlamak için sınır ötesinde operasyonlar düzenliyoruz" ifadesini kullandı.

"Cesaretli bir liderimiz olmasaydı Suriye operasyonunu yapamazdık, Mehmetçik Kandil'e doğru ilerliyor olamazdı" diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, "Öyle bir ülkemizin lideri var ki Amerika'sı, Avrupa'sını dinlemiyor. Ülkemizin güvenliğini sağlamak için sınır ötesinde operasyonlar düzenliyoruz" ifadesini kullandı.

Kırıkkale TÜGVA İl Temsilciliği'nin açılış töreninde konuşan TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, önce vakfın öneminden bahsetti, ardından gençlere seslendi. Bilal Erdoğan: Avrupa Birliği cazibesini yitirdi, Batı medeniyeti, bir çıkmaza doğru sürüklenmekte

Bilal Erdoğan: Peygamber efendimiz, Allah'ın mesajını insanlara ulaştırarak çok iyi bir girişimcilik örneği gösterdi

İtilaf devletlerinin Kurtuluş Savaşı sonrası Türkiye'yi başka kanallardan işgal girişiminde bulunduğunu söyleyen Erdoğan, "Neydi bu, aydınlarımızın kafalarını işgal ettiler. Nasıl 'biz yapamayız' diye. 'Biz Müslüman olduğumuz için geri kaldık' diye. Bunlar maalesef Türkiye'de okutuldu, anlatıldı" dedi.

"Şimdi geldiğimiz noktada Cumhuriyet döneminin en önemli bilimsel, teknolojik, sanayi atılımlarının en önemli yerli milli teknoloji atılımlarının son 15 yılda muhafazakar, dindar insanlar yönetimdeyken yapıldığını gördük" diyen Erdoğan, şöyle devam etti:

"Dolayısıyla insanların kafasındaki o aşağılık kompleks tarihe kavuştu. Artık gençlerimiz daha özgüvenli. Neden, öyle bir ülkemizin lideri var ki Amerika'sı, Avrupa'sını dinlemiyor. Ülkemizin güvenliğini sağlamak ve ülkemizdeki milyonlarca mülteci misafirin evlerine dönüşünü mümkün kılmak için sınır ötesinde operasyonlar düzenliyoruz. Afrin bölgeleri bugün Türkiye tarafından temin edilen bir emniyet içerisinde yaşıyorlar. Bu özgüven bizde olmasaydı, cesaretli bir liderimiz olmasaydı biz bugün Suriye operasyonunu yapamazdık. Şu anda Mehmetçiğimiz Kandil'e doğru ilerliyor olamazdı. Çünkü Amerika'nın başkanının önünde iki eli önünde, bağlı başı önüne eğik maalesef bu ülke başbakanlar, cumhurbaşkanları gördü."

PATRONLAR TV - BMW'den, emekliye ayrılan Mercedes CEO'suna inanılmaz gönderme
Player yükleniyor...
Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Patronlar Dünyası