MENÜ
İstanbul 16°
Patronlar Dünyası
Önceki Sayfa
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Aziz Yıldırım'ın stattaki son sözü... Hadi yaa...
Spor
5 Haziran 2018 Salı 18:17

Aziz Yıldırım'ın stattaki son sözü... Hadi yaa...

Herkes Yıldırım'ın stadı terk ettiğini söylüyordu. Başkan, bir saate yakın otoparkta dolaştı.

20 yıl sonra Ali Koç'a Başkanlığı kaybeden Aziz Yıldırım'ın sonuçlar gelmeye başlayınca verdiği tepki ortaya çıktı. Başkan otoparka gitmişti ve "Yine totem yaptığı" söyleniyordu. Buradan FBTV'ye geçti. Çalışanlara durumu sordu. "Ali Koç 16 bin oyla kazandı" dediler. "Hadi ya" dedi, döndü, sessizce oradan ayrıldı.

Spor Arana'da yer alan habere göre, Fenerbahçe Olağan Genel Kurulu'nda oylama bitmiş ve sayıma geçilmişti. Başkan Aziz Yıldırım bir sandalyeye oturmuş, oyların sayımını takip ediyordu.

İlk sandık açıldı, 'beyaz' yani Ali Koç'un oy pusulası fazla çıktı. Destekçileri "Oley" dediler... Sonraki zarflarda da beyaz çıktı. "Oley" çekmeye devam ettiler.  Keyfi yerinde! Aziz Yıldırım seçimden sonra ilk kez görüntülendi

Sayım ilerledikçe Ali Koç'un önde olduğunu anlayan Yıldırım bir anda ayağa kalktı. Arkasından 2 kişi daha yürüdü. Önce sandıklara doğru yöneldikleri düşünüldü. Ancak oraya düz devam etti.

SAHAYA SON BİR BAKIŞ

Yıldırım, maraton alt tribünün ortasındaki tünele doğru yöneldi. Bu sırada tezahüratlar arttı. Başkan bir anda durdu, geri döndü. Numaralı tribüne doğru bakmaya çalıştı. Güneş gözlerine geliyordu. Elini alnına koyarak güneş ışıklarını kesti. Son bir kez, veda edercesine tribünlere baktı. 4-5 saniyelik bu bakışın ardından döndü, büyük bir üzüntü ve hayal kırıklığı ile içeri girdi.

HAYAL KIRIKLIĞIYLA VEDA

Herkes Yıldırım'ın stadı terk ettiğini söylüyordu. Başkan, bir saate yakın otoparkta dolaştı. Bu arada Yıldırım'ın sonuçlar için 'totem' yaptığı dedikoduları dolaşmaya başladı. Otoparktan FB TV'ye geçti.

İçerideki çalışanlara durumun ne olduğunu sordu. "Başkanım, Ali Koç 16 bin oyla kazandı" denilince, "Hadi ya!" dedi başka bir şey demeden gitti.

20 YILLIK BAŞKANLIK SESSİZ SEDASIZ BİTTİ

Bu sessiz ayrılış ve veda 20 yıllık bir başkan için birçok hayal kırıklığını bir arada barındırıyordu. İç dünyasında neler yaşandı bilinmez ancak Aziz Yıldırım için son derece sessiz bir veda oldu. Şimdi Fenerbahçeliler, Aziz Yıldırım'ın devir teslim törenine gelip gelmeyceğini merak ediyor. Ancak seçimden bu yana sessiziliğini koruyan Yıldırım renk vermiyor.

LOCADAKİ YALNIZ ADAMIN RİCASI

Aziz Yıldırım ekibinden biri dışında herkes gitmişti. Tek başına oturan Metin Doğan üzgündü ve "Sizden başka kimse yok mu?" sorusuna, "Hepsi gitti. Ben yönetim adına sonuna kadar kalacak ve son oy sayılınca Ali Koç'u tebrik edip öyle ayrılacağım" karşılığını verdi.

PATRONLAR TV - BMW'den, emekliye ayrılan Mercedes CEO'suna inanılmaz gönderme
Player yükleniyor...
Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Patronlar Dünyası