MENÜ
İstanbul 10°
Patronlar Dünyası
Önceki Sayfa
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
3. havalimanının tek akaryakıt istasyonu, Demirören Holding'in olacak
Patronlar
27 Ekim 2018 Cumartesi 12:52

3. havalimanının tek akaryakıt istasyonu, Demirören Holding'in olacak

Yıldırım Demirören: Bugün de, büyük ve güçlü Türkiye hedefiyle çalışıyoruz

Nisan 2016’dan bu yana Demirören Holding bünyesinde faaliyet gösteren, akaryakıt şirketlerinden Total Oil, yeni havalimanı sınırları içerisinde ziyaretçilerin kullanımına yönelik tek akaryakıt istasyonu olacak.

Holding'in bünyesindeki Hürriyet gazetesinin ilk sayfasında yer verilen haberde şu ifadeler kullanıldı:

İstanbul Yeni Havalimanı yolcularına ve araçlarına hizmet verecek olan, yaklaşık 5 bin metrekarelik alana sahip istasyon, 9 akaryakıt, 3 LPG olmak üzere 12 ayrı pompa adası ile servis sağlayacak. SPK’den Demirören’e 264 milyonluk kur kıyağı

En son teknolojiyle donatılmış istasyonun içerisinde, yolcuların birçok ihtiyacına cevap verebilecek, geniş ürün çeşitliliğine sahip Cafe Bonjour market de yer alacak.

Güçlü Türkiye

İstanbul yeni havalimanı bünyesinde açılacak yeni istasyon hakkında konuşan Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, yatırımlarını hız kesmeden sürdüreceklerini belirtti. Yıldırım Demirören, “Türkiye’nin yüzde 100 yerli ve milli sermayeye sahip lider şirketlerinden Demirören Holding olarak her zaman olduğu gibi bugün de, büyük ve güçlü Türkiye hedefiyle çalışıyoruz.

Amacımız, ülkemize değer katmak, insanımıza hak ettiği ürün ve hizmetleri sunmak. Bu kapsamda ülkemiz için gurur kaynağı olan ve aynı zamanda dünyanın en büyük havalimanı olma özelliği taşıyan İstanbul Yeni Havalimanı içerisinde Total akaryakıt istasyonumuzu açmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

Teknolojik projeler

Total Oil Türkiye AŞ Satış Direktörü Göker Gürkaya ise, “Total Oil Türkiye olarak müşterilerimize birçok farklı alanda yenilikçi hizmetler sunuyor, sektörümüzde ilkleri gerçekleştirerek pazar payımızı artırmayı sürdürüyoruz. Bu istasyonumuzda da yine teknoloji tabanlı pek çok özel projeyi hayata geçireceğiz. İstasyon ağımızı hızla genişletiyor, bir yandan da istasyonlarımızdaki hizmet anlayışını geliştiriyoruz. İstanbul yeni havalimanı gibi stratejik noktalarda yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Total Oil Türkiye olarak yeni dönemde pazarlama faaliyetlerimizi de artırdık. Yeni imaj kampanyamız ve reklam filmimizde ‘Türkiye’nin Enerjisi Güzel’ dedik. Şimdi bu enerjiyle tüm Türkiye’yi kucaklıyoruz” dedi.

PATRONLAR TV - Yıldırım Demirören ve Ömer Faruk Kalyoncu nikahda nasıl oynadı?
Player yükleniyor...
Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 uğur çakıroğlu
 28 Ekim 2018 Pazar 23:34
ama sende doymuyorsun birader, biraz ara ver boğazında kalacak...
 Ali kara
 27 Ekim 2018 Cumartesi 13:44
Allah razı olsun Demirören holdingten. o olmasa ne yapardık.ta 3.havalimanindan İstanbul''a kadar araba iktirirdik. Velev ki bize orada bir istasyon açtı.
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Patronlar Dünyası